Piegāde

Noformējot pasūtījumu TOPPIEGADE.LV internetveikalā no pirmdienas līdz piektdienai līdz esošās dienas pl. 18:00 un apmaksājot to tekošajā dienā, piegādi saņemsiet nākamās vai aiznākamās dienas vakarā no pl. 17:00-22:00 vai ātrāk, ja būs iespējams.
Pasūtot preci sestdien un svētdien, piegādes notiks pirmdienās un otrdienās. Svētdienās un svētku dienās preču piegāde netiek nodrošināta.

NOFORMĒJOT PASŪTĪJUMU LĪDZ GALAM, PĀRIS SEKUNŽU LĪDZ MINŪŠU LAIKĀ JŪSU E-PASTĀ JĀIENĀK RĒĶINAM NO TOPPIEGADE.LV. JA RĒĶINU E-PASTĀ UZREIZ NESAŅEMAT, LŪGUMS SAVĀ PASTA KASTĒ PĀRBAUDĪT SPAM/REKLĀMAS UN CITAS MAPES.

Piegādes izmaksas:

  • Tukuma pilsētas robežās: 3 EUR
  • Tukuma pilsētas robežās, pasūtot preci par vismaz 60 EUR: bezmaksas
  • Tumes centrs, Sēmes centrs, Vecmokas, Milzkalnes centrs, Smārdes centrs, Rauda, Ozolnieku centrs, Slampes centrs (un visas adreses, kas pa ceļam): 5 EUR
  • Jūras piekraste no Engures līdz Bigauņciemam: 6 EUR
  • Ķemeri, Kūdra, Sloka, Kauguri: 6 EUR
  • Jūrmala (Vaivari, Asari, Melluži, Pumpuri, Jaundubulti, Dubulti, Majori, Dzintari, Bulduri, Lielupe): 7.50 EUR

Minimālā pasūtījuma summa: 20 EUR. Ja pasūtījums ir zem norādītās summas, tas netiek apstrāts un pieņemts tālākai darbībai.


 

Daudzdzīvokļu mājās: piegāde līdz daudzdzīvokļu mājas pagalma
Privātmājās: līdz mājas vārtiņiem

Nodrošinām bezkontakta piegādi. Esot klāt Jūsu piegādes adresē (daudzdzīvokļu mājas pagalmā vai pie privātmājas sētas), piegādātājs zvanīs Jums un nodos preces. Saņemot preci, būs jānosauc pasūtījuma veicējs (vārds, uzvārds). Lai nebūtu jāveic piegādes lapas parakstīšana, piegādes persona var lūgt nofotografēties kopā ar piegādātām precēm.

0
 .