PREČU PIEGĀDE MĀJĀS
Tukuma pilsētā un Tukuma apkārtnē | Jūras piekrastē un Jūrmalā

PASŪTI PRECI NO MĀJĀM

Izvēlies preces no preču kataloga, izveido pasūtījumu un nosūti to. Esot mājās vai darbā, jebkurā sev ērtā laikā!

APMAKSĀ PASŪTĪJUMU

Veic pasūtījuma apmaksu, apmaksājot pasūtījumu tiešsaistē vai apmaksājot rēķinu sev ērtā veidā.

SAŅEM PRECI LĪDZ DURVĪM

Saņem preci Tukuma pilsētā, Tukuma apkārtnē, Jūrmalā un jūras piekrastē no Engures līdz Bigauņciemam līdz mājas durvīm. Nodrošinām bezkontakta piegādi. Daudzdzīvokļu namā līdz mājas pagalmam, privātmājā līdz vārtiņiem vai durvīm.Reaģējot uz valstī un visā pasaulē notiekošo, vēlamies piedāvāt šobrīd katrā mājā tik būtisko - piegādāt pārtikas un citas mājsaimniecībai nepieciešamās preces līdz Jūsu namdurvīm. Radīts jauns internetveikals TOPPIEGADE.LV.

Mācāmies paši un ik dienu pilnveidojam mājas lapas, piegādes un citus procesus, tādēļ lūdzam būt saprotošiem un ja radušies kādi ieteikumi, sazināties ar mums.

Katru nedēļu strādāsim pie preču sortimenta paplašināšanas. Šobrīd piegādes iespējas nodrošināsim Tukumā un tā apkārtnē, jūras piekrastē (no Engures līdz Bigauņciemam), Ķemeros, Kūdrā, Slokā, Kauguros un Jūrmalā, taču ar laiku plānojam arī piegādes teritorijas paplašināšanu.

Mājas lapa darbojas testa režīmā, tādēļ visiem, kas vēlēsies veikt pasūtījumus, lūgums būt saprotošiem! Pievērsiet uzmanību visiem pasūtījuma laukiem.

Jaunumiem sekojiet mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/toppiegade/

0
 .